

Bez botoksa i dijeta: Trik Melanije Tramp za zanosan izgled u šestoj deceniji, instant deluje
Izgled Melanije Tramp je za svaku pohvalu
Prva dama Amerike, Melanija Tramp, ima 54 godine, a na njenom izgledu mogu joj pozavideti i duplo mlađe dame. Tokom inauguracije svog supruga Donalda Trampa privukla pažnju skupocenim izdanjem o kojem ne prestaje da se priča.

Getty Images/Pool
Izgled Melanije Tramp mladolik je
Melanija se u Vašingtonu pojavila u perfektno skrojenom teget kaputu na dvoredno kopčanje. I teget šešir brenda Eric Javits bio je u mornarskom stilu.
Pored odličnog ukusa za modu, Melanija je poznata i po zanosnoj liniji, pa tako mnoge zanima i koja je njena tajna kada je izgled u pitanju. Supruga predsednika Amerike je svojevremeno otkrila kako održava liniju, a istakla je i šta misli o botoksu.
– Mnogi kažu da koristim sve moguće zahvate na licu. Ništa nisam uradila! Vodim zdrav život, brinem o svojoj koži i telu. Ja sam protiv botoksa. Ja sam protiv injekcija, mislim da to oštećuje lice i oštećuje živce – rekla je prva dama Amerike.

Getty Images/ Joe Raedle
Melanija nije pristalica radikalnog mršavljenja i nikada ne praktikuje redukcione dijete niti podleže trenutnim trendovima. Naprotiv, ona voli uravnoteženu i zdravu ishranu.
Izgled Melanije Tramp je mladolik zahvaljujućći zdravoj ishrani i pravilima kojih se pridržava – uz obroke obavezno pojede i sedam voćki.
Pored voća, često jede povrće, naročito spanać i paradajz. Redovno pije jogurt od obranog mleka i uživa ribljim specijalitetima Kada putuje, ne voli da isprobava lokalnu hranu već isključivo jede salate ili neka jela koja se spremaju u Americi.

Getty Images/Alex Wong
Za doručak je obavezan smuti, a obično u njega stavi jednu šargarepu, borovnicu, celer, jabuku, sok od limuna ili narandže, malo maslinovog ulja i lanenog semena. Od suplemenata, koristi vitamin D i omega-3. Uz napitak, Melanija pojede i voćnu salatu, a najčešće se salata sastoji od ananasa, banana,malina i borovnica. Za sitost, preporučuje ovsenu kašu.
Ručak je uglavnom salata od krastavaca i paradajza ili mešanog zelenog povrća, a više puta je podelila na društvenim mrežama kako uživa da sama pripremi sebi obrok. Za večeru jede meso i dosta povrća poput krompira, tikvica i celera.