

MOĆNIM VOKALIMA oduševili naciju! Proglašeni POBEDNICI takmičenja “Nikad nije kasno”!
Sinoć je održano veliko finale pete sezone šoua “Nikad nije kasno”, u kom se publici i žiriju predstavilo 12 kandidata, a lentom pobednika okitilo se troje najboljih.
Finale za pamćenje!
Zorica Erić je pokupila najviše glasova publike, koja ju je podržala u SMS glasanju, a statuu joj je uručio Saša Matić.
– Vi ste ne samo pobednik ove emisije, nego pobednik života – poručila je Dragana Katić, a pobednica joj je odgovorila da je presrećna i da nema reči kojima bi opisala kako se oseća.
Rifat Ramović trijumfovao je u kategoriji Fejsbuk glasanja, a nagradu mu je uručila Aleksandra Prijović.
– Hvala svima koji su glasali za mene. Ovo je za mene jedno od najvećih životnih priznanja – rekao je Rifat nakon uručenja nagrade.
Nakon glasanja žirija, koji su činili Saša Milošević Mare, Aleksandra Prijović i Saša Matić, kao i 20 članova žirija koji su glasali u live uključenju i po evrovizijskom sistemu, Vahid Musić proglašen je pobednikom stručnog žirija.