

Jeziva ispovest prve supruge Zorana Marjanovića: Da sam ostala s njim prošla bih kao Jelena
Prva supruga Zorana Marjanovića otkrila zašto ga je napustila
Zoran Marjanović osuđen je u petak na 40 godina zatvora zbog ubistva supruge, pevačice Jelene Krsmanović Marjanović, koje se dogodilo na nasipu u Borči 2. aprila 2016. godine. Sudija je u obrazloženju presude izjavila da je nesumnjivo da je upravo Marjanović počinilac strašnog zločina, a nakon saznanja da će do kraja života boraviti iza rešetaka, osuđeni je pred sudnicom odmah poleteo u zagrljaj sinu iz prvog braka.
Pročitajte: Zoran Marjanović uhapšen u porodičnoj kući u Borči – Evo ko preuzima brigu o njegovoj i Jeleninoj ćerki

Foto: Ata Images
Prva supruga Zorana Marjanovića živela u strahu?
Kada smo kod prvog braka, ono što je prošlo nezapaženo te 2016. godine kada se dogodilo ubistvo, pa i sada kada je ono dobilo svoj epilog, jeste izjava koju je za Kurir pre tačno šest godina dala Marjanovićeva prva supruga.
Ona je neposredno po ubistvu saslušavana u policiji, gde je navodno izjavila da se razvela kako bi „pobegla od sektaša i da ne bi prošla kao Jelena“.

Ata images
Pročitajte: Ispivali novi detalji – Zoran Marjanović priznao da laže, domaća javnost u neverici
– Sumnjala sam da su Marjanovići u nekoj sekti, mesecima sam živela u strahu. Zato sam rešila da odem od njih dok je vreme, da se našem sinu nešto ne bi dogodilo. Da sam ostala, sigurno bih prošla kao Jelena – preneo je tada Kurir.
Pomenuti medij je takođe preneo izjavu osobe bliske Marjanovićima, koja je potvrdila navode Zoranove prve supruge.

Pročitajte: Jezivi snimak o kom svi pričaju – Desetogodišnji Zoran Marjanović priča o astralnim svetovima, odvajanju duše i tela… (video)
– Istina je da je Zoran upoznao Jelenu još dok je bio u braku s prvom ženom, ali nije ona glavni krivac za razvod. I komšije, ali i poznanici koji im odlaze u kuću, kažu da je Zorana prva žena ostavila kad je počela da sumnja da su u sekti. Njoj je bilo čudno kako se porodica ponaša, naročito svekrva Zorica, a potom i svekar Vladimir, ali i Zoran – komentarisao je sagovornik Kurira i dodao:
– Zato je odlučila da se skloni iz te kuće i da na lep način završi taj brak kako dete ne bi ispaštalo ili, ne daj bože, bilo povređeno. Ma pobegla je glavom bez obzira i spasla se! Nažalost, Jelena nije uspela…