March 27, 2023 15:45

By

Porodica slomljena zbog izdaje: Novak prevaren na najgnusniji način, ovo je neoprostivo

Poraz Dušana Lajovića menja tok evo i kako

Kako prenose domaći mediji, teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u osminu finala Mastersa u Majamiju, pošto ga je sa terena vrlo lako počistio prvi reket sveta, Karlos Alkaras.

Poraz Dušana Lajovića

ATA images

Na taj način je Alkaras nastavio pohod ka odbrani prvog mesta na ATP listi, za šta mu je potrebno da odbrani titulu na Floridi. U suprotnom će se na tron vratiti Novak Đoković. Tako je, kako piše Republika, Lajović “izdao” Noleta, jer nije uspeo da pruži nikakav otpor favorizovanom Špancu.

ATA images

U prvom setu Lajović nije uspeo da osvoji nijedan gem, dok je u drugom kaskao od trenutka kada je dopustio rivalu da mu oduzme servis za 2:1, pa sve do momenta kada je Alkaras servirao za pobedu pri 5:4.

ATA images

Tada je Lajović napravio brejk i uspeo je da odvede set u taj-brejk. Međutim, u odlučujućem gemu je popustio, pa je prvi reket planete bio bolji sa 7:5.

Ostaje da vidimo kakav će biti rezultat meča Alkarasov – Tomi Pol, piše Glorija.